ubezpieczenia Gliwice

ubezpieczenie mienia

OC W ŻYCIU PRYWATNYM
Ostatnio wspominaliśmy o odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez nasze zwierzaki domowe, a co z nami? Czy wiesz w jakich przypadkach możesz ustrzec się przed nieplanowanymi wydatkami, wypłatami odszkodowania drugiej osobie?
Oto kilka z nich:
✅ zepsuła Ci się pralka i zalałeś sąsiada
✅ Twoje dziecko uszkodzi ekspozycje na wystawie w sklepie
✅ jadąc na rowerze/hulajnodze potrącisz pieszego

Jest wiele sytuacji, których nie przewidzisz a których konsekwencji możesz uniknąć dzięki polisie OC w Życiu Prywatnym. Koszt polisy nie jest wysoki a gwarantuje ochronę Tobie i Twoim bliskim.

JESTEŚ W POSIADANIU CZWORONOGA? 🐕
KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
Wielu właścicieli nie zdaje sobie sprawy, że odpowiada za szkody wyrządzone przez swojego pupila. O ile nowe buty czy inne części garderoby, przypadkowego przechodnia, który “naraził się” naszemu psiakowi, to stosunkowo niewielki koszt. Tak szkody powodujące uszczerbek na zdrowiu spowodowany pogryzieniem, może wygenerować koszty rzędu kilku lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Mamy dla Ciebie dwa rozwiązania:
✅wykupienie produktu przeznaczonego dla posiadaczy zwierząt
✅wykupienie polisy OC w życiu prywatnym

🌩GRAD, HURAGAN, PODTOPIENIA🌩
Coraz częściej słyszymy o szkodach wywołanych przez warunki atmosferyczne. Zerwane dachy, uszkodzone okna itp. Pogoda w ostatnim czasie pokazała nam, że grad może być naprawdę duży, a oberwanie chmury trwające kilka minut może przysporzyć niemałych kłopotów. 🌩
Ubezpieczenie dla domu chroniące między innymi przed szkodami spowodowanymi gradem czy w wyniku huraganów już od 💥150 zł/ ROK!💥
Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego ☕️:
📲 793777972 lub 692792877

Zapraszamy do kontaktu!